Унікальний 5-рівневий пентхаус

Назад

Унікальний п’ятирівневий пентхаус – це свято мистецтва, архітектури і комфорту. Його розташування в самому серці столиці на бульварі Лесі Українки 7-Б дозволяє мешканцям бути як активним учасниками ділового життя міста, так і спостерігачами приголомшливою панорами Києва.

  • Стелі з максимальною висотою до 25 м
  • Великий і світлий скляний купол
  • Житлова площа п’ятирівневого пентхауса понад тисячу квадратних метрів
  • Архітектурне рішення для басейну
  • 10 паркувальних місць в підземному паркінгу для мешканців

Записуйтеся на перегляд 050 332 77 71

Вхідна група пентхауса починається на 27 поверсі, а закінчується аттиковим поверхом і власною терасою. При створенні планувань повністю враховано їх функціональне призначення, що дозволить вам відчути винятковий рівень комфорту, зручності, якості та затишку.

Підніматися в свій будинок ви будете на особистому ліфті, а неймовірними краєвидами Києва зможете насолоджуватися, розслабляючись на своїй кругової терасі в 360 * градусів.

Правильні планувальні рішення, незабутні панорамні види з вікон і доступна інфраструктура міста, легко дозволяють трансформувати пентхаус в просторий і найвідоміший офіс на ділових теренах міста. Він легко стане візитною карткою будь-якої компанії і найбажанішим місцем роботи для багатьох співробітників.

Площа квартир
1 079,09 м 2
Кількість квартир
1
Количество паркомісць
10
Кількість поверхів
27-31 (5 этажей)
Здача в експлуатацію
2011

Фото

Розположення