TARYAN TOWERS

Назад

TARYAN TOWERS складається з трьох 31-поверхових веж з експлуатованими дахами, які будуть з’єднані двоповерховими скляними мостами. Верхній рівень мостів буде відкритим і стане оглядовим майданчиком, а в критому – девелопер розмістить прогулянкову доріжку довжиною 370 метрів, яка буде огинати контур кожної з веж. Частина секцій в підлозі мостів буде прозорою і дозволить жителям побачити Київ з висоти пташиного польоту.

«Мешканці зможуть здійснювати пробіжки на висоті понад 100 метрів, а кожен дах буде зі своєю концепцією: авторський панорамний ресторан, парк з озером і зимовим садом, а також музей майбутнього з зоною інновацій та розваг, кінотеатр і планетарій», – розповідає засновник девелоперської компанії TARYAN Group Артур Мхитарян.

Візуальний образ і архітектуру житлового комплексу створив відомий британський архітектор Джон Доуз. «Ми сподіваємося, що TARYAN TOWERS стане новою визначною пам’яткою України», – додає Артур Мхитарян.

Девелопер також передбачив в житловому комплексі масштабну інфраструктуру площею понад 10 000 кв.м: ТРЦ з галереєю преміальних бутиків і супермаркетом, спеціальний формат лайфстайл-клубу TSARSKY з фітнес-зоною, сауною, хаммамом і SPA, критий і відкритий басейни, ресторани і кафе, власну дитячу школу раннього розвитку і багато іншого.

Площа будинку
145500 м 2
Площа квартир
60000 м 2
Площа комерційних приміщень
10500 м 2
Кількість квартир
642
Количество паркомісць
670
Кількість поверхів
31
Здача в експлуатацію
2020-2023
Сайт проекту

Фото