05.10.2016

РЕЛІЗ: У ЦЕНТРІ КИЄВА З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ СПРАВЖНІЙ ПАРК НА ДАХУ ЖИТЛОВОГО ВИСОТНОГО БУДИНКУ

У липні 2016 року девелоперська компанія TARYAN Group завершила будівництво і здала в експлуатацію ROYAL TOWER – перший в Києві висотний житловий будинок з повноцінним парком на даху.

 

park1

Площа парку становить близько 1000 кв. м – це зелені алеї для відпочинку на свіжому повітрі, лаунж-бар, відкритий для мешканців та їх гостей цілий рік, і панорамний майданчик, з якого відкривається неймовірний вид на всю центральну частину Києва. Доступ в парк на даху, після заселення мешканців, буде відкритий лише для власників квартир і їх гостей.

park3

«Київ завжди вважався одним з найзеленіших міст Європи. І я подумав: чому б не зробити парк на даху нашого будинку? Таких прикладів багато в Лондоні, Майамі, Дубаї та інших містах, — розповідає засновник девелоперської компанії TARYAN Артур Мхитарян. — Я радий, що інші столичні забудовники також почали облаштовувати дахи. Це дуже добре. Так Київ розвивається і стає більш сучасним і по-справжньому європейським мегаполісом. У наступному році ми здамо ще один будинок Jack House на Лесі Українки 7-9, де прямо на даху буде лаунж-зона, фітнес, ресторан, SPA і термальний басейн з видом на Київ».

park5

ROYAL TOWER — 30-поверховий житловий будинок преміум класу, який знаходиться в центрі Києва на перетині вулиць Антоновича (Горького) і Саксаганського. У будинку розміщені 268 квартир площею від 60 до 250 кв.м (включаючи пентхауси). Загальна площа об’єкта становить близько 39 000 кв. м, трирівневого підземного паркінгу – 3 000 кв. м. Для комфорту мешканців в ROYAL TOWER створені додаткові зони: просторий лаунж-хол на першому поверсі, фітнес-зал, два кафе-бари, SPA і ігрова територія для дітей.

ROYAL TOWER — другий проект девелоперської компанії TARYAN Group. Побудував будинок, ПОЗНЯКИЖИЛБУД, який входить в группу — лідер ринку нерухомості з 20-річним стажем і бездоганною репутацією. Компанії пильно стежать за світовими трендами в житловій архітектурі, а головне, вміють втілювати їх в життя на батьківщині, в Україні.

park4

У II кварталі 2017 року TARYAN Group планує завершити третій проект – Jack House (Лесі Українки, 7-9), який також буде з облаштованим дахом будинку, а якому розміститися зона Jack Club: з лаунж-зоною, фітнесом, рестораном, SPA і термальний басейн . Це буде також житловий комплекс преміум класу загальною площею близько 42 000 кв.м (256 квартир). У найближчих планах – початок будівництва в центрі Києва ще одного проекту площею близько 70 000 кв.м.

TARYAN Group – інвестиційно-девелоперська компанія, створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбіційних проектів в сфері девелопменту. Була заснована в 2011 році Артуром Мхітаряном, сином засновника Познякижилбуд Нвера Мхітаряна. Першим проектом компанії став унікальний life-style комплекс TSARSKY. У грудні 2015 року до складу групи увійшла компанія Познякижилбуд, один з лідерів житлового будівництва Києва, та отримала функції генерального підрядника.